Blijven ontwikkelen is de sleutel tot vooruitgang. 

Op 17 maart 2024 behaalde ik mijn diploma van de opleiding RuiterCoach van de Hippische Professionals. Vanaf dat moment mocht ik mij officieel RuiterCoach noemen.

Maar leren stopt niet bij een diploma. Juist daarna begint voor mij de verdieping.

In mijn ontwikkeling als instructeur en coach ben ik mij onder andere verder gaan verdiepen in de TRT Methode van Tristan Tucker, en RS Riding met het traject ‘Van B naar Grand Prix’. Een traject waarin het opleiden en trainen van paard én ruiter vanuit een sterke basis centraal staat.

In 2025 ben ik daarnaast gestart met de vierjarige opleiding Sport en Revalidatie van Karin Leibbrandt – Equine Health & Training. Inmiddels heb ik mijn eerste jaar afgerond en ben ik onlangs gestart met een gecombineerd jaar PRO 2 & PRO 3.

Steeds meer puzzelstukjes vallen hierdoor op hun plek: coaching, training, biomechanica en revalidatie. Alles met hetzelfde doel: paard en ruiter zo goed mogelijk begeleiden in hun ontwikkeling en samenwerking.

Want een paard opleiden richting de sport gaat voor mij niet alleen over het behalen van een bepaald niveau. Het gaat over de weg ernaartoe. Over een sterke basis, begrip, vertrouwen, fysieke ontwikkeling en een ruiter die leert voelen en begrijpen wat het paard nodig heeft.

Van B naar Grand Prix. Van basis naar verdieping. En vooral: blijven leren en ontwikkelen.

Voor het paard. Voor de ruiter. En voor mij als coach. ❤️

© 2011 - 2026 Grandeur Ruitersport & Lifestyle | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel